top of page

HAKKIMIZDA

16 EKİM 1989 Ankara doğumlu Ertuğ Gence RENDA, ilk ve ortaokul eğitimi Namık Kemal İlköğretim okulu, lise eğitimini Ankara Bahçelievler Deneme Lisesinde, lisans eğitimini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünde tamamlamıştır. İş hayatına Söğütözü İnşaat ve İşletme A.Ş. ( Armada 2 AVM projesi ) ‘ de başlamıştır. 2016 yılında Muğla ili Güllük ilçesine yerleşerek faaliyetlerini serbest alanda gerçekleştirmeye başlamıştır. 6 şubat 2019 tarihinde RENDA Mobilya ve İmalat adı altında kendi firmasını kurarak inşaat, proje ve mobilya & ahşap alanında hizmet vermeye başlamış ve 1.600 M2 üzerine, mobilya & ahşap imalat tesisini kurarak bünyesinde barındırdığı ekibi ile bölge il ve ilçelere hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Ertuğ Gence RENDA, ulu önder Atatürk’ten miras kalan soyadına laik şekilde, kurduğu günden itibaren her zaman ileriyi ve en iyisini kendisine görev bilerek, en kaliteli malzeme ve işçilik ile, yenilikçi projeler, ince detaylar ve memnuniyet odaklı projelere imza atmayı hedeflemiştir.

MİSYONUMUZ

Yaşam, senin çizgindir; çizgiler tasarımları, tasarımlar geleceğini belirler. Hayallere açılan kapının anahtarı biz, o anahtarın sahibi sizlersiniz.

bottom of page